1xBet

Oferta bonusowa – Na start 1xbet oferuje nam 100% do 100€ lub równowartości w każdej innej dostępnej walucie. Premia jest dopisywana natychmiast po dokonaniu depozytu oraz wypełnieni danych osobistych w profilu konta. Bonus zdecydowanie cechuje się fantastycznymi warunkami obrotu, które są jednymi z najbardziej atrakcyjnych na obecnym rynku: Postaw sumę bonusu trzykrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać przynajmniej 3 lub więcej wydarzeń. Przynajmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą zawierać kursy po 1.40 lub wyżej. Ponadto firma ma stałe promocje odnawialne, takie jak: Serie A (stawiaj zakłady na tę ligę i odbieraj punkty), Szczęśliwy Dzień (każdego dnia wygraj 500 punktów bonusowych), Piątkowy bonus maksymalnie do 400 PLN, oraz Promocja Środa X2, w której również możemy otrzymać aż do 400 PLN bonusu. Regulamin każdej z tych ofert znajdziemy w zakładce z promocjami.

Oferta zakładów – 1xbet jest bukmacherem polegającym na praktycznie niezauważalnej marży, co powoduje dostępność jednych z najlepszych kursów u bukmacherów online, przy czym warto zauważyć, że na dodatek gramy bez podatku. Dotyczy się to również rynków na handicapy azjatyckie. Sekcja zakładów na żywo to praktycznie niekończące się oferta, napędzana dodatkowo transmisjami ze wszystkich dyscyplin. Piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka, tenis stołowy, playgrounds, FIFA, Mortal Kombat, CS, Tekken, Call of Duty i wiele innych e-Sportowych oraz cyber zakładów. Potężny potencjał finansowy tej firmy pozwala na prawa do pokazywania najbardziej atrakcyjnych spotkań świata. 1xbet TV jest dostępny w małym okienku oraz pełnowymiarowym oknie. Dodatkową zaletą jest możliwość sprawdzenia maksymalnej dopuszczanej stawki na dany zakład. Same bety są przyjmowane sprawnie i szybko.

Metody płatności – Do 1xbet wpłacimy niezliczoną liczbą opcji, natomiast z perspektywy polskiego gracza optujemy oczywiście za najbezpieczniejszą i najwygodniejszą metodą. Takową wydaje się być elektroniczny portfel ecoPayz, który w ostatnim czasie sukcesywnie przejmuje pałeczkę lidera od Skrill i Neteller, które to hurtowo wycofują się z naszych ulubionych firm.
Pozostałe – Bukmacher, który w sieci działa od 2011 roku, ma dostępny support oraz stronę w języku polskim. Podobnie jak walutę PLN. Na plus zasługuje również bardzo niski próg wpłat i wypłat, które są liczone dosłownie w pojedynczych złotówkach. Same wycofania wygranych, szczególnie na portfele elektroniczne, dochodzą do klientów maksymalnie w kilkanaście minut. W ofercie znajdziemy także automaty kasynowe, oraz: Loterię, Poker, TOTO, Bingo, Teleturnieje, Gry +18 i wiele innych. Firmę swoją twarzą reklamuje Andrea Pirlo.

Podsumowanie z oceną – 1xbet jest firmą tak nieprawdopodobnie atrakcyjną jak i strasznie kontrowersyjną. Ze względu na swoją wielkość, możliwości, kursy, bonusy i główną siedzibę w Rosji, w pewnym momencie firma sięgnęła liczby 100 tysięcy multikont. To zaowocowało nowym punktem w regulaminie, który uprawnia bukmachera do weryfikowania swojego klienta w czasie aż do dwóch miesięcy. Oczywiście jest to stosowane tylko w przypadku kont najbardziej podejrzanych i niezbyt etycznie wyglądających, ale z drugiej strony pokazuje, jak ogromny jest to produkt. Codziennie znajdziemy tutaj ponad 1000 – o ile nie dużo więcej – rynków na wszystkie dyscypliny, które do dnia dzisiejszego powstały na naszym świecie. Notowania w największych i oddających realną i niezależną prawdę rankingach nie sprzyjają ku tworzeniu dobrego imienia 1xbet. Wydaje się, że bukmacher nie przykłada do tego jakiejkolwiek uwagi i na co dzień koncentruje się wyłącznie na własnym życiu. Wielkość, potencjał 1xbet i ich finansowe możliwości są niezliczone. Jeśli nie jesteś profesjonalnym graczem i nigdy nie miałeś problemów z działem bezpieczeństwa bukmacherów, to może być dla Ciebie dobre miejsce.